Joomla gallery by joomlashine.com

Элмет

Виробництво станцій катодного захисту ІПАУ

ТОВ «Елмет» пропонує імпульсний перетворювач автоматичного управління ІПАУ (далі - перетворювач) призначений для перетворення змінного струму в випрямлений постійний струм з можливістю автоматичних регулювань за кількома параметрами.

Перетворювач призначений для захисту від корозії підземних металевих споруд різного призначення: одиночних і багатониткових газо-, нафто-, водо-, і інших трубопроводів, і нафто - газо сховище, металевих оболонок телефонних і електрокабелів, тепломереж та інших підземних комунікацій. Автоматичне підтримання захисного струму і потенціалу забезпечує надійний захист підземної комунікації від корозії.

До основних характеристик ІПАУ відносяться:

- стабільна робота з заданими параметрами;

- дистанційне керування

- максимальне напрацювання на відмову

- високий показник ККД

- функціональність і ремонтопридатність

Випускається лінійка перетворювачів ІПАУ наступних потужностей: 600 Вт, 1000 Вт, 1200 Вт, 2400 Вт, 3000Вт, 4800Вт. Застосування в якості основних силових блоків сертифікованих імпульсних перетворювачів фірми MEANWEL дозволило добитися високого ККД, низького коефіцієнта пульсацій, високої стабільності вихідних параметрів і надійності.

Не менш важливим позитивним показником СКЗ ІПАУ є економія енергоресурсів, що зумовлено стабільним ККД (не менше 80-85%) в усіх режимах експлуатації.

Управління роботою перетворювача здійснюється як автоматично, з передньої панелі блоку управління, так і дистанційно, з персонального комп’ютера пульта диспетчера (ПД).

Режими роботи:

1. Робота в режимі автоматичної стабілізації сумарного або поляризаційного потенціалу захищається споруди.

2. Робота в режимі автоматичної стабілізації вихідного струму.

3. Робота в режимі автоматичної стабілізації вихідної напруги.

У разі відмови електрода порівняння або при обриві в його ланцюзі перетворювач автоматично переходить з режиму стабілізації потенціалу в режим стабілізації вихідного струму.

При ручному управлінні установка режимів роботи проводиться з передньої панелі модуля управління (МУ), а вимірювані значення електричних параметрів відображаються на вбудованому цифровому індикаторі. При закритих дверях індикація відключається.

Є можливість установки і підключення акумуляторної батареї 12В, використовуваної для резервного живлення системи телеметрії при відсутності живлення від електромережі.

Дистанційне керування і передача даних телеметрії здійснюється через інтерфейс RS-485 модуля управління в стандарті «MODBUS» по двухпровідній лінії передач або через телекомунікаційний блок, який працює в цьому ж стандарті.

Основною відмінністю ІПАУ є висока точність підтримання захисного потенціалу і струму, а також можливість віддаленого онлайн-моніторингу і керування об’єктами телеметрії любим пристроєм що має доступ до мережі Інтернет.

Зокрема, за бажанням замовника, перетворювач може бути укомплектований охоронно-телекомунікаційних блоком 2Н500.

Охоронно-телекомунікаційний блок 2Н500, крім передачі команд управління та даних телеметрії по каналу GSM-900 \ 1800 в режимі CSD, має 8 логічних входів для підключення датчиків відкриття \ втручання і \ або датчиків руху і передає заздалегідь записані SMS повідомлення при їх спрацьовуванні.

Управління та контроль роботи перетворювача в дистанційному режимі здійснюється з персонального комп'ютера диспетчерського пульта програмою «Термінал».

На вкладці «Поточний стан» відображається наявність помилок контрольованих станів, а також значення вихідних параметрів в даний час, а також запрограмовані необхідні значення і їх граничні обмеження. На вкладці «Електроенергія» відображаються актуальні дані по енергоспоживанню, а також час напрацювання.

Вкладка "Автономні вимірювання" дозволяє зберегти і переглянути зміни напруги, струму і потенціалу в часі. Кнопка "Почати запис" включає трьохканальний внутрішній реєстратор ємністю 256 записів в одному з трьох режимів. Отримані результати можна зберегти у вигляді таблиці або графічного файлу.

Вироблене устаткування відповідає технічним ТУ У 31.1-37575699-001: 2011 та за своїми технічними параметрами задовольняє вимогам: ДСТУ 4219-2003, ДСТУ Б В.2.5-29: 2006.ДСТУ EN 60439-1:2015, ДСТУ EN 61000-6-2-2015, ДСТУ EN 61000-6-4-2016, ДСТУ EN 60204-1:2015 – що підтверджено сертифікатами.

Сертифікати:

Відгуки:

 

Презентація